Dokumenty potwierdzające doświadczenie wnioskodawcy

Opublikowane przez pzp24.pl

Doświadczenie wnioskodawcy to istotna kwestia w zamówieniach publicznych. Nasz ekspert i gość specjalny Jerzy Wysocki, Członek Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Konsultantów Zamówień Publicznych, doświadczony wykładowca, szkoleniowiec, trener, kierownik studiów podyplomowych z zakresu zamówień publicznych, rozłożył ten temat na czynniki pierwsze. Podczas 45-minutowego spotkania porusza on takie kwestie jak oświadczenie wykonawcy, rekomendacje jednego zamawiającego do drugiego, kwestie wystawiania referencji wykonawcy i ich weryfikacji oraz oceny, dokumentów stanowiących podmiotowe środki dowodowe oraz inne dokumenty lub oświadczenia jakich może żądać zamawiający od wykonawcy, należytość wykonania zamówienia. Poznaj też dobre praktyki, czyli zasady wystawiania referencji.

Z webinarium PZP24.pl dowiesz się:

  • Kto może poświadczać nabyte doświadczenie wykonawcy.
  • Jaką treść i formę może przybrać poświadczenie wykonania zadania objętego warunkiem doświadczenia.
  • Jak oceniać dokumenty poświadczające wykonanie zamówienia objętego warunkiem doświadczenia wykonawcy.
  • Jakie są konsekwencje wprowadzenia w błąd zamawiającego.

Dziękujemy za tak duże zainteresowanie i liczne uczestnictwo podczas tego szkolenia online. Państwa pytania i odpowiedzi prelegenta podczas panelu dyskusyjnego są wartością dodaną do każdego webinarium. Cieszymy się, że nasze spotkania online z ekspertami pomagają w codziennej pracy zamawiających. Zapraszamy do uczestnictwa w kolejnych

Zobacz nagranie z webinarium „Doświadczenie potwierdzające doświadczenie wnioskodawcy” i uzupełnij swoją wiedzę!

Podobała Ci się ta pigułka wiedzy? Działasz w sektorze publicznym? Chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach do realizacji postępowań podprogowych oraz zgodnych z ustawą Prawo Zamówień Publicznych? Sprawdź, co możemy dla Ciebie robić. Skontaktuj się z naszym ekspertem, który odpowie na wszelkie pytania, umówi się z Tobą na konsultację online lub w siedzibie Twojej firmy.