Perspektywa po 31 grudnia oczami użytkownika miniPortalu

Opublikowane przez pzp24.pl

Postępowania na miniPortalu będzie można wszczynać tylko do dnia 31 grudnia 2022 roku. Powyższy termin oznacza dla Zamawiających kolejne zmiany w zakresie prowadzenia postępowań przetargowych. Od 1 stycznia 2023 roku każdy Zamawiający będzie zobowiązany prowadzić postępowania o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursy z wykorzystaniem Platformy Zakupowej lub platformy e-Zamówienia.

Co jeszcze warto wiedzieć? Jak przygotować swoją instytucję na zmiany?
Zapraszamy na rozmowę z naszym ekspertem o perspektywie Zamawiających po 31 grudnia 2022. Gościem PZP24.PL jest Piotr Schmidt, prezes Zarządu w Prudens PDP Sp. z o.o., prawnik w specjalizacji prawo zamówień publicznych i ochrona danych osobowych.

Zobacz nagranie z webinarium „Perspektywa po 31 grudnia 2022 oczami użytkownika miniPortalu” i przygotuj się dobrze na nadchodzące zmiany w zakresie elektronizacji sektora publicznego!

Podobała Ci się ta pigułka wiedzy? Działasz w sektorze publicznym? Chcesz dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach do realizacji postępowań podprogowych oraz zgodnych z ustawą Prawo Zamówień Publicznych? Sprawdź, co możemy dla Ciebie robić. Skontaktuj się z naszym ekspertem, który odpowie na wszelkie pytania, umówi się z Tobą na konsultację online lub w siedzibie Twojej firmy.