Szkolenia stacjonarne LATO Z PZP24.PL w toku

Opublikowane przez pzp24.pl

LATO z PZP24.pl trwa! Od lipca spotykamy się z ekspertami, którzy dzielą się swoją wiedzą z zakresu zamówień publicznych. Dyskutujemy i podajemy konkretne przykłady. Z opinii dotychczasowych uczestników wynika, że jest „ciekawie”, „merytorycznie” i „super”, co nas bardzo cieszy i przy okazji dziękujemy wszystkim za udział. Za nami szkolenia w Olsztynie, Wrocławiu i Poznaniu.

Podczas pierwszego szkolenia w Olsztyńskim Parku Naukowo-Technicznym nasi prelegenci porównali procedury w trybach podstawowych dla postępowań prowadzonych w procedurze krajowej i w procedurze UE. Podzielili się wskazówkami, jak wygenerować oszczędności w zamówieniach publicznych. Opowiedzieli również o przechodzeniu kontroli w zamówieniach publicznych.

 

Szkolenie we Wrocławiu objęte zostało patronatem Urzędu Marszałkowskiego Dolnego Śląska. W stolicy Dolnego Śląska omówiliśmy temat zamówień publicznych w obliczu obecnej sytuacji gospodarczej. Uczestnicy poznali tajniki dokumentacji, archiwizacji oraz kontroli zamówienia publicznego. Przybliżyliśmy także temat zmian w umowie o zamówienie publiczne.

 

Uczestnicy kolejnego szkolenia stacjonarnego, które odbyło się tym razem w na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu, poszerzali swoją wiedzę z zakresu kontroli i audytu w zamówieniach publicznych. Ponadto eksperci przybliżyli takie tematy jak: tajemnica przedsiębiorstwa w dokumentach wykonawcy oraz e-doręczenia. Rozmawialiśmy o nowelizacji ustawy związanej z rejestrem umów, a także o zamówieniach do 130 tys. w praktyce i sposobach generowania oszczędności i pozyskiwania dobrych ofert.

Najbliższe szkolenie – otwarte zapisy

Lato z PZP24.pl trwa, a to oznacza jeszcze dwa szkolenia stacjonarne. Każde nasze szkolenie to inni eksperci i odmienne tematy, dlatego każdy zainteresowany poszerzaniem swojej wiedzy i uzupełnieniem informacji, może wziąć udział w naszych spotkaniach wielokrotnie i w różnych lokalizacjach. Najbliższe bezpłatne, certyfikowane szkolenie już w piątek 26 sierpnia Konstancinie-Jeziornie.
Poznaj program i ZAPISZ SIĘ.

Do zobaczenia!